Dziewięć korzyści z posiadania bramy garażowej GERDA

POWÓD 1

Utrzymują bardzo dobrze ciepło wewnątrz
pomieszczeń, zapewniają komfortową temperaturę oraz zapobiegają utracie ciepła obiektu w zimie. Współczynniki
przenikalności cieplnej to:
– 1,35 W/(m2K), seria Trend, (panel 40 mm)
– 1,06 W/(m2K), seria Classic (panel 45 mm)

POWÓD 2

Panele bram garażowych Gerda zapewniają niezawodność, a ich solidna konstrukcja gwarantuje odporność na wiatr, a także inne obciążenia.
Testy dowiodły, że bramy garażowe Gerda są wytrzymałe na wiatr wynoszący 700 Pa, co odpowiada wiatrowi wiejącemu z predkością 120 km/h

POWÓD 3

Połączone blachy stalowe w systemie „lock” uniemożliwiają rozdzielenie panelu. Konstrukcja panela przedłuża jego żywotność, oraz uniemożliwia:
– odkształcenie pod wpływem działania słońca
– uszkodzenie w przypadku nagłego zamknięcia bramy.

POWÓD 4

Niezależne testy dowiodły, że panele stosowane w bramach Gerda wytrzymują 750 godzin tzw. „mgły solnej”, co odpowiada 15 latom pracy w pobliżu morza lub w zanieczyszczonym obszarze przemysłowym.
Panele bram Gerda swoje właściwości antykorozyjne zawdzięczają warstwie cynku o grubości 16 mikronów oraz podwójnej warstwie powłoki lakierniczej (PUR-PA) składającej się z 23-35 mikronów.

POWÓD 5

Bramy GERDA są wyposażone w dodatkowe, elastyczne, podwójne uszczelki wokół krawędzi skrzydła bramy, które chronią przed deszczem, śniegiem oraz przed niepożądaną utratą ciepła. Dzięki specjalnej konstrukcji wsporników rolek, możliwe jest regulowanie płaszcza bramy do otworu.
Chcesz wiedzieć więcej o naszych bramach?

POWÓD 6

Konstrukcja bram garażowych GERDA zapewnia ochronę przed przytrzaśnięciem palców oraz niekontrolowanym upadkiem bramy.

POWÓD 7

Bramy GERDA – minimalna liczba otwarć to aż 25 000 cykli, co odpowiada 17 latom pracy sprężyn przy założeniu, że brama wykona 4 cykle dziennie.

POWÓD 8

Bramy garażowe Gerda produkowane są na indywidualne zamówienie Klienta, w standardowej cenie, w wymiarach co 5 mm szerokości i wysokości bramy.
Zakres rozmiarów i kolorów paneli pozwala dopasować bramę do niemalże każdego obiektu.

POWÓD 9

Gerda oferuje nie tylko bardzo wysoką jakość produktu, ale także kompetentny serwis.

Oferujemy mobilny serwis bramowy, dostęp do wsparcia technicznego (telefon/email), a także dostęp do części zamiennych po bardzo konkurencyjnych cenach.